52168. Mikael Schou (1912-1986): Kvinde i sommerlandskab - Bornholm

Olie på lærred, 60 x 82 cm. Sign. monogram MS

Varenr 52168

7 Marts 2018 20:47

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 2.400 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 800 DKK

242052.400 DKK2018-03-07 20:41
126372.200 DKK2018-03-07 20:27
186571.100 DKK2018-03-02 14:14
23048650 DKK2018-03-01 22:57
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms