52310. Henry Mumm (1894-1981): Opstilling med blomster

Olie på lærred, sign. HM og på bagsiden Henry Mumm. 55 x 37,5 cm

Varenr 52310

7 Marts 2018 20:48

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms