52316. Ejnar Hansen (1884-1965): Landskab med hus bag træer

Olie på lærred, sign. EH 10 og på bagsiden Ejnar Hansen. 58 x 63.

Varenr 52316

7 Marts 2018 20:49

Vurdering 1500-2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms