52511. Christian Aigens (1870-1940): En ældre mand set i profil

Olie på lærred. Sign. Chr. Aigens. 47 x 39 cm

Varenr 52511

7 Marts 2018 20:50

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms