52512. Carl Emil Lund (1855-1928): Opstandelsen

Kristus stående foran graven, flankeret af de to engle. Sign. Emil Lund. Olie på træ. 23 x 18,5 cm

Varenr 52512

7 Marts 2018 20:51

Vurdering 2000 DKK

252121.700 DKK2018-03-04 20:49
188361.600 DKK2018-03-07 18:42
231411.000 DKK2018-03-02 22:15
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms