52760. A. Gudmundsen-Holmgreen (1892-1967): Landskab med træer

Olie på lærred. 100 x 120 cm. Sign. A. Gudmundsen-Holmgreen.

Varenr 52760

7 Marts 2018 20:59

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK 1.200 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

TNEUMANNS1.200 DKK2018-03-07 20:57
GLO1.100 DKK2018-03-07 20:56
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms