51709. Johan Ferdinand Abel (1801-1864): Gårdeksteriør

Olie på lærred, 56,5 x 47,5 cm. Sign. Abel 50 (reparation)

Varenr 51709

7 Marts 2018 20:54

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms