49015. Svend Aage Tauscher (1911-1982): Mandsportræt

Olie på lærred, 47 x 33 cm. Sign. SAAT

Varenr 49015

7 Marts 2018 19:54

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK 200 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 800 DKK

19053200 DKK2018-02-28 18:21
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms