51849. Kay Christensen (1899-1981): "Franziskas Skæbner"

Litografi, rammemål 51 x 71 cm. Sign. Kay C 20/450

Varenr 51849

7 Marts 2018 19:55

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 325 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 600 DKK

17602325 DKK2018-03-07 19:46
EYVIND300 DKK2018-03-02 16:35
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms