51702. Darek Ostrowski (1959-): Uden titel

Olie på lærred, 110 x 80 cm. Sign. bagside 1992

Varenr 51702

7 Marts 2018 19:57

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms