51975. John Rubani Pedersen: Landskab med markvej, sol gennem skyer

Olie på lærred. Sign. John Rubani og på bagsiden John Rubani Pedersen. 70 x 50 cm

Varenr 51975

7 Marts 2018 19:57

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 500 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

22638500 DKK2018-03-07 12:58
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms