51975. John Rubani Pedersen: Landskab med markvej, sol gennem skyer

Olie på lærred. Sign. John Rubani og på bagsiden John Rubani Pedersen. 70 x 50 cm

Varenr 51975

7 Marts 2018 19:57

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 500 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

22638500 DKK2018-03-07 12:58
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms