51493. Jean Deyrolle og Zora Staack, litografier (2)

To litografier, komposition sign. J. Deyrolle epréuve, 53,5 x 33 cm samt litografi signeret Zora Staack L'epreuve d'artiste, lysmål 49 x 34 cm

Varenr 51493

7 Marts 2018 19:59

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms