51516. Mogens Balle (1921-1988): To litografier

Begge sign. og nummererede Balle e.a.
Lysmål 28 x 38 cm

Varenr 51516

7 Marts 2018 20:00

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 800 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

25894800 DKK2018-03-07 19:39
4165750 DKK2018-03-07 16:44
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms