52058. Frank Rubin, Helle Thorborg, Richard Winther: Tre litografier

Frank Rubin komposition, sign. og num. 425/886 bladmål 67 x 53 cm; Helle Thorborg "Mennesketræ", 1979 lysmål 37 x 32 cm; R. Winther Komposition sign. og numm. 848/1092, lysmål 45 x 35 cm

Varenr 52058

7 Marts 2018 20:02

Vurdering 1000 DKK

EYVIND400 DKK2018-03-02 16:37
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms