52309. C. H. Corneliussen: "Havnebillede"

Sign. Cornelius 60. Olie på masonit, 52 x 69 cm

Varenr 52309

7 Marts 2018 20:02

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms