52386. Ubekendt kunstner: Johannes Døberen

Olie på lærred, 160 x 150 cm. Usign.

Varenr 52386

7 Marts 2018 20:03

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms