52583. Jan Hällfors (f.1951): Komposition

Olie på lærred. Sign. monogram og 05 på bagsiden.
120 x 100 cm

Varenr 52583

7 Marts 2018 20:04

Vurdering 6000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms