52585. Jan Hällfors (f.1951): To kompositioner

Olie på lærred. Sign. monogram '01 på bagsiden. 62 x 60 cm

Varenr 52585

7 Marts 2018 20:05

Vurdering 2000 DKK

192671.000 DKK2018-03-05 13:31
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms