52729. Poul S. Nielsen (1920-1998): Pige ved vindue

Olie på lærred, sign. monogram PN 58. 70 x 80 cm

Varenr 52729

7 Marts 2018 20:05

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 3.200 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 4000-5000 DKK

243153.200 DKK2018-03-07 20:01
229993.000 DKK2018-03-07 19:54
233732.400 DKK2018-03-03 20:04
EYVIND2.200 DKK2018-03-02 16:39
 2.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms