51865. Facetslebet spejl

I udskåret og forgyldt ramme. 90 x 69 cm

Varenr 51865

7 Marts 2018 20:14

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 350 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 500 DKK

1417350 DKK2018-03-07 16:00
21573325 DKK2018-03-07 14:20
19267300 DKK2018-03-07 14:11
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms