51996. Christian VIII armstol af mahogni

Rødt uldbetræk. 19. årh. Ryghøjde 100, B. 69 cm

Brugsspor, armlæn limet i samling

Varenr 51996

7 Marts 2018 20:16

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms