53133. Spille/Bridgebord af rosentræ, 20 årh. midte

Kvadratisk spillebord med fire klapper dekoreret med intarsia, plade ilagt med grøn læder, fire tilspidsende ben afsluttede med hjul, H. 74 L/B 55 cm.
(mangler og revner)

Varenr 53133

14 Marts 2018 20:14

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms