53241. Lille rokoko spejl, 18. årh.

Forgyldt og udskåret ramme med gennembrudt top med blomst og blade, i bunden rocailler og musling, inderkant af forsølvet glas. 61 x 31 cm.

Restaureringer, sølvkanten anløben

Varenr 53241

14 Marts 2018 20:17

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK 1.200 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

251391.200 DKK2018-03-14 20:15
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms