52682. Konsolur på sokkel af broget marmor

Fødder og topfigur, denne i form af Amor med bue, af patineret metal. 19. årh.s slutning. Højde 52 cm.
Basen 22,5 x 18,5 cm

Optræksnøgle mangler, afslag på marmor på bagkant

Varenr 52682

14 Marts 2018 20:23

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 800 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1500-1800 DKK

23141800 DKK2018-03-14 20:20
INFOBARIMA750 DKK2018-03-14 14:38
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms