52693. Empire klapbord af mahogni

Lige tilspidsede ben, to klapper, skuffe i sarg. 19. årh.
L: 91, B. 53/99, H. 76 cm

Nøgle mangler, afslag på overkant af den ene klap

Varenr 52693

14 Marts 2018 20:25

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 750 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1500-1800 DKK

KA4564750 DKK2018-03-14 18:36
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms