51413. Holger Lübbers (1850-1931): Kystparti med fiskere ved en jolle

Olie på maleplade. Sign. H. Lübbers 18 x 26 cm

Varenr 51413

14 Marts 2018 20:35

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK 2.200 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 3500 DKK

182192.200 DKK2018-03-14 19:51
185142.000 DKK2018-03-14 18:46
SONOFFTHOR1.800 DKK2018-03-07 12:56
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms