48064. Ubekendt maler, 19. årh., efter C.W. Eckersberg: Portræt af Bertel Thorvaldsen

Olie på lærred. Kopi af portræt af Thorvaldsen udført af C.W. Eckersberg, 1920, Thorvaldsens Museum.
48,5 x 40 cm. Usign. 19. årh.

Retoucheringer, lærred dubleret

Varenr 48064

14 Marts 2018 20:36

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms