53014. Arup Jensen: Kuttere i Københavns Havn

Olie på lærred, 70 x 100 cm. Sign. Arup Jensen

Varenr 53014

14 Marts 2018 20:37

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms