53015. Jens Sinding Christensen (1888-1980): Københavnerparti - vinter

Olie på lærred, 61 x 85 cm. Sign. monogram JSC

Varenr 53015

14 Marts 2018 20:38

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms