53095. Johan Neumann (1860-1940): Figurer og både ved en bro

Olie på lærred, sign. Joh. Neumann. 45 x 68 cm

Trænger til rens

Varenr 53095

14 Marts 2018 20:38

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms