53097. Johan Neumann (1860-1940): Kystparti med skibe

Olie på lærred, sign. Johan Neumann, 62 x 95 cm

Varenr 53097

14 Marts 2018 20:38

Vurdering 2000-3000 DKK

160991.200 DKK2018-03-14 20:25
3401.100 DKK2018-03-14 18:53
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms