53098. Johan Neumann (1860-1940): Skibe på havet

Olie på lærred, sign. Joh. Neumann. 58 x 92 cm

Trænger til rens

Varenr 53098

14 Marts 2018 20:39

Vurdering 2000-3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms