52169. Axel Ulmer (1884-1961): Tisvilde Strand

Olie på lærred, 60 x 72 cm. Sign. AU24

Varenr 52169

14 Marts 2018 20:40

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 1.100 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

186571.100 DKK2018-03-14 20:31
160991.000 DKK2018-03-14 20:28
19484900 DKK2018-03-14 19:44
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms