52366. William Henriksen (1880-1964): Stueinteriør med lysindfald

Olie på lærred, 44 x 51 cm. Sign. Wm. Henriksen

Varenr 52366

14 Marts 2018 20:41

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 2.800 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

188362.800 DKK2018-03-14 14:08
TNEUMANNS2.600 DKK2018-03-11 15:29
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms