52509. Hans Kruuse (1893-1964): Rosenborg slot set fra Kongens Have

Olie på lærred. Sign. H. Kruuse. 36 x 41 cm

Varenr 52509

14 Marts 2018 20:42

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms