52510. Ubekendt kunstner: Opstilling med røde blomster

Olie på lærred. Sign. CPK. 55 x 40 cm

Varenr 52510

14 Marts 2018 20:42

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms