52513. Erik Mortensen (1902-1977): Landskab

Olie på lærred. Sign. Erik Mortensen. 41 x 53 cm

Varenr 52513

14 Marts 2018 20:43

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms