53239. C.A. Schleisner, tilskrevet: Fisker stående i døråbningen og rygende en pibe. 19. årh

Usigneret, olie på lærred. 28,5 x 23,5 cm. Krakeleringer

Varenr 53239

14 Marts 2018 20:43

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms