52106. Michael Therkildsen (1850-1925): Kåde kvier

Olie på lærred. 25,5 x 24 cm. Sign. M.Th. 15.
Klein ramme og mærkat fra Kunsthallen

Varenr 52106

14 Marts 2018 20:44

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 600 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

19045600 DKK2018-03-14 20:09
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms