51458. Peter Hansen (1868-1928): Sommerlandskab med høstakke

Olie på lærred, sign. PH. 32 x 45 cm. Etiket fra Bachs Kunsthandel

Varenr 51458

14 Marts 2018 20:44

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.500 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

188361.500 DKK2018-03-14 14:07
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms