52285. Niels Holbak (1884-1954): Landskab - i forgrunden høje træer

Olie på lærred, 33 x 40 cm. Sign. N. Holbak

Varenr 52285

14 Marts 2018 20:46

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms