51506. Ubekendt kunstner: Fiskere haler garn ind tæt på stranden. På kysten møller og folk ved bål

Olie på plade, 27 x 35 cm. Sign.

Varenr 51506

14 Marts 2018 20:47

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 950 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

1736950 DKK2018-03-14 18:14
17847900 DKK2018-03-14 16:40
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms