52640. A. Gudmundsen-Holmgreen (1892-1967): Kvinde i orange kjole ved søbred

Olie på lærred, 32 x 32 cm. Sign. 1923

Varenr 52640

14 Marts 2018 20:48

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 2.000 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 800 DKK

TNEUMANNS2.000 DKK2018-03-13 22:51
158181.900 DKK2018-03-13 19:23
172561.100 DKK2018-03-12 21:32
18657950 DKK2018-03-12 17:54
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms