52641. A. Gudmundsen-Holmgreen (1892-1967): To kvinder i badet

Olie på lærred, 45 x 37 cm. Sign. 1921

Varenr 52641

14 Marts 2018 20:48

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 1.700 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

TNEUMANNS1.700 DKK2018-03-14 16:46
126491.600 DKK2018-03-14 13:56
186571.200 DKK2018-03-09 12:24
172561.100 DKK2018-03-08 22:07
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms