52642. Ubekendt kunstner: Interiør

Olie på lærred, 54 x 43 cm. Sign. utydeligt

Varenr 52642

14 Marts 2018 20:48

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms