52908. Kgl. P. vase

Grå krakelé med guld og bånddekoration i relief. H: 11 cm. Sign. monogram 1927.

Varenr 52908

14 Marts 2018 20:53

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 300 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 500 DKK

9958300 DKK2018-03-08 21:48
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms