52703. Abdelmalik Berhiss (f. 1971): Komposition med figurer

Olie på masonit. Sign. 60,5 x 60,5 cm

Varenr 52703

14 Marts 2018 19:50

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 1.700 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

152171.700 DKK2018-03-14 15:09
SSJK1.600 DKK2018-03-07 14:31
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms