52703. Abdelmalik Berhiss (f. 1971): Komposition med figurer

Olie på masonit. Sign. 60,5 x 60,5 cm

Varenr 52703

14 Marts 2018 19:50

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 1.700 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

152171.700 DKK2018-03-14 15:09
SSJK1.600 DKK2018-03-07 14:31
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms