53013. Børge Sornum (1920-1985): Komposition

Olie på plade, 54 x 67,5 cm. Sign. Sornum. På bagside Sornum 58.

Varenr 53013

14 Marts 2018 19:53

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 500 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340500 DKK2018-03-14 18:50
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms