53013. Børge Sornum (1920-1985): Komposition

Olie på plade, 54 x 67,5 cm. Sign. Sornum. På bagside Sornum 58.

Varenr 53013

14 Marts 2018 19:53

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 500 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340500 DKK2018-03-14 18:50
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms