52307. Helge Ernst: To kompositioner, litografier (2)

Kompositioner, Sign. Helge Ernst 36/100 lysmål 55 x 73 cm og sign. Helge Ernst HC 31/40 lysmål 71 x 51 cm

Varenr 52307

14 Marts 2018 19:53

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms