52246. Ubekendt kunstner: Komposition

Olie på lærred, 64 x 73 cm. Utydeligt sign.

Varenr 52246

14 Marts 2018 19:57

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 2.600 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

259212.600 DKK2018-03-14 19:55
188362.400 DKK2018-03-11 12:28
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms